Platební terminály
e-commerce

V oblasti platebních terminálů a e-commerce se pohybujeme přes 12 let. Na základě vstupní konzultace vám vypracujeme nabídku ať v sazbách typu „blend“, tak „IC++“. K dispozici máme terminály značky Ingenico, pro menší provozy či prodeje v pohybu pak m-POS. Instalujeme do 3 dnů od podpisu smlouvy. Pro e-comm máme připraveno spousty pluginů. Platby nasměrujeme na váš účet, nemusíte měnit banku.

Kontaktujte nás přes formulář nebo e-mailem na: info@akceptacekaret.cz

Telekomunikace
energie
pojištění
fotovoltaika

V současné době spolupracujeme v oblasti mobilních operátorů a dodavatelů energií s největšími srovnávači na trhu, protože v jednotě je síla. Bohužel jako jednotlivci už se dávno nedostaneme pod nabídky velkých hráčů. Pokud se blíží konec smlouvy s Vaším dodavatelem telekomunikací či energií, začněte situaci řešit cca 5 měsíců předem.

Srovnání mobilních tarifů
Srovnání dodavatelů energií
Srovnání pojišťoven
Nabídka fotovoltaiky

Přehled půjček
CZpujcky.cz

Potřebujete si Vy nebo někdo z okolí půjčit peníze? Ale nevíte, který úvěrový produkt je v dnešní džungli ten správný? Náš projekt CZpujcky.cz přináší aktuální přehled úvěrů, půjček a mikropůjček na českém trhu, jejich základní parametry s možností kalkulace a vysvětluje produkt jako takový. Seznam je průběžně aktualizován dle nabídek bankovních domů a poskytovatelů peněžních služeb. Produkty lze po správném rozhodnutí jednoduše sjednat on-line.

Spouštíme již brzy.

Dětský
mejdan

Čarujeme úsměvy na tvářích Vašich dětí ať se jedná o soukromou či firemní akci.
Máme skákací hrady, výrobníky bublin, muziku, světla a spousty dalšího pro Vaši
párty. Samozřejmě se rádi zúčastníme karnevalů či dětských dnů ve školkách a na
obecních akcích. Všechny podrobnosti najdete na našem webu DetskyMejdan.cz

PS: A pozor, už 25let pořádáme i vlastní tábor.