Platební terminály
e-commerce

V oblasti platebních terminálů a e-commerce se pohybujeme přes 12 let. Na základě vstupní konzultace vám vypracujeme nabídku ať v sazbách typu „blend“, tak „IC++“. K dispozici máme terminály značky Ingenico, pro menší provozy či prodeje v pohybu pak m-POS. Instalujeme do 3 dnů od podpisu smlouvy. Pro e-comm máme připraveno spousty pluginů. Platby nasměrujeme na váš účet, nemusíte měnit banku.

Kontaktujte nás přes formulář nebo e-mailem na: info@akceptacekaret.cz

Telekomunikace
energie

Pro firmy také poskytujeme poradenství a kalkulace v oblasti mobilních operátorů a dodavatelů energií. Pokud se blíží konec smlouvy s vaším dodavatelem telekomunikací či energií, ozvěte se nám a na základě dat a stávajících faktur předložíme, co umíme. Nenechávejte to na poslední chvíli, ozvěte se cca půl roku předem.

Pro fyzické osoby nabízíme srovnání mobilních operátorů a dodavatelů energií ZDE.

Přehled půjček
CZpujcky.cz

Potřebujete si Vy nebo někdo z okolí půjčit peníze? Ale nevíte, který úvěrový produkt je v dnešní džungli ten správný? Náš projekt CZpujcky.cz přináší aktuální přehled úvěrů, půjček a mikropůjček na českém trhu, jejich základní parametry s možností kalkulace a vysvětluje produkt jako takový. Seznam je průběžně aktualizován dle nabídek bankovních domů a poskytovatelů peněžních služeb. Produkty lze po správném rozhodnutí jednoduše sjednat on-line.

Spouštíme 1.6.2021

Zdravý 
Benefit

Jste majitelem firmy nebo pracovník HR, který hledá pro zaměstnance nevšední benefit? Neváhejte nás kontaktovat, protože my víme, co hledáte a také moc dobře víme, co potřebují vaši zaměstnanci 

Kontaktní formulář